Kreslení pravou mozkovou hemisférou

Začátek: 24. 10. 2020 | 10:00

Konec: 24. 10. 2020 | 16:00

Kategorie: Přednáška

Místo: Potvůrka - výtvarný klub, Stupkova 18

Facebook: Potvůrka - výtvarný klub, Stupkova 18 Web: Potvůrka - výtvarný klub, Stupkova 18

Láká Vás kreslení a malování, ale chybí Vám impulz pro první krok? .... Kreslili jste jako děti, ale už je to dávno? .... Rozhodli jste se kreslit, ale nevíte kde začít?

Zkuste KURZ KRESLENÍ PRAVOU MOZKOVOU HEMISFÉROU!

Tento poněkud složitě znějící název je v podstatě unikátní metoda výuky kreslení, jejíž autorkou je výtvarnice a pedagožka Dr. Betty Edwards.

Její metoda výuky, která nezávisí na výtvarném nadání či talentu, pracuje se souborem velmi jednoduchých kreslících cvičení, které mají za cíl postupně rozvíjet vaše výtvarné schopnosti. Cvičení zvládne opravdu každý, proto je kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou určen pro širokou veřejnost.

Po zvládnutí tohoto základního kurzu se můžete bez obav pustit do dalších výtvarných kurzů. Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou vám dodá chuť i sebedůvěru do další tvorby.

www.potvurkaklub.cz

Mapování kulturních a kreativních průmyslů v Olomouci je společným projektem Univerzity Palackého, statutárního města Olomouc a Olomouckého kraje. Na mapování se podílí tým složený ze zástupců univerzity, města a kreativních odvětví.