Sebeláskové Ženské Kruhy

Začátek: 29. 10. 2020 | 18:30

Konec: 29. 10. 2020 | 21:00

Kategorie: Přednáška

Místo: Kateřinská 10

Facebook: Kateřinská 10 Web: Kateřinská 10

Ve smyslných pohybech probudíme svou divokou nespoutanou podstatu a zároveň propojíme svého vnitřního muže, ženu a dítě.
V bezpečné skupině žen se propojíme, procítíme svou zranitelnost i sílu.
Přijď se protančit do stavů orgasmického vědomí a naplno odhalit, jaká jsi.
Tanec nás přivádí do jednoty se svou duší i tělem. Dovoluje nám nechat naplno proudit životadárnou energii. Skrz tanec, dotek, sdílení, orgasmickou jógu a arteterapii necháme proudit obsahy z našeho podvědomí. Pouze se rozpomeneme na to, kým dávno jsme. Stačí se naladit samy na sebe a nechat ten tichý hlásek uvnitř nás, aby pořádně zařval navenek. Když vypneme racionální stránku a naladíme se na svou intuici, můžeme konečně znovuobjevovat archetypální stránku nás, která byla během staletí pošlapána.
Spontánní tanec je magickým zážitkem, který nám pomůže poznat samy sebe v krystalické podobě. Vyzdobíme si prostor květinami, omamnými vůněmi vykuřovadel z šalvěje bílé, palo santa a cedrového dřeva, které nás ukotví v probouzení naší vnitřní Bohyně a každá z vás si může přinést silový předmět, který odloží na oltář, který společně vytvoříme z našich amuletů, fotek, sošek.
Skrze tanec se potom dostaneme do meditativního stavu, který nás přivede do podstaty naší duše.
Ženské smyslné pohyby a vědomý dech nás dostanou až do stavů extáze. Navíc nám pomohou znovu-objevit, jak nádherné naše tělo je.

HARMONOGRAM:
8.10. Úvod do sebelásky
15.10. Tatínkova holčička
22.10. Ženy mého rodu
29.10. Vnitřní Dítě

ŽENSKÉ KRUHY
Jsou pro ženu velkým zdrojem, zvlášť v době, kdy už se ženy nesetkávají v červených stanech nebo u draní peří, aby probraly vše, co je trápí, naplňuje, aby zažily naplno podporu dalších žen. V době, která upřednostňuje mužské kvality cílevědomosti, ambicí, workoholismu považuji za zvlášť podstatné, aby si ženy rozpomínaly na archetypální podstatu své duše. Ženy na těchto kurzech mohou najít bezpečné lůno, ze kterého vyrostou ještě krásnější a šťavnatější.

LEKTORKA
Projekt DANCE PILL (spontánní tance, meditace, ženské kruhy) vznikl před dvěma lety jako výsledek celoživotní lásky lektorky Simony Hájková k tanci jako takovému a k jeho terapeutické podobě. Lektorka dokončuje výcvik v Tanečně-pohybové terapii a studuje poslední rok navazujícího magisterského studia Psychologie na UP v Olomouci. V rámci studia se zajímá o témata intimity, poruch příjmu potravy a psychosomatiky.
S sebou: papír, tužku, pastelky, pití, občerstvení, silový předmět, pohodlné ženské oblečení, deku na přikrytí

Cena:
200 Kč/ 1 lekce
700 Kč/ za celý kurz
platba na účet: 1366484016/3030
zpráva pro příjemce: Tvé jméno ženské kruhy

Kapacita je omezena počtem max. 8 žen na jednom setkání, tak se prosím přihlašujte předem.

Mapování kulturních a kreativních průmyslů v Olomouci je společným projektem Univerzity Palackého, statutárního města Olomouc a Olomouckého kraje. Na mapování se podílí tým složený ze zástupců univerzity, města a kreativních odvětví.