Divadlo Vosto5 – Společenstvo vlastníků

Začátek: 26. 4. 2021 | 18:00

Konec: 26. 4. 2021 | 22:30

Kategorie: Divadlo

Místo: U Pelikána

Facebook: U Pelikána Web: U Pelikána

Jsme dospělý lidi!

Nelítostný boj rozvášněných eg o pozice a dominanci na výsluní společenského jeviště v autorském projektu Divadla Vosto5 po roce opět v Olomouci! Dramatický formát postavený na půdorysu klasické schůze společenství vlastníků bytových jednotek.
Inscenace je postavena na půdorysu běžné schůze SVJ, tedy společenství vlastníků bytových jednotek, jakých ročně probíhají tisíce. Všichni účastníci jsou vlastníky bytových jednotek, což jim dává právo rozhodovat o společných prostorách s důrazem a jistotou svého majetku. Oněch několik metrů čtverečných v osobním vlastním jim tedy poskytuje jednoduchou veličinu – moc. Moc, kterou jinak nemohou prokázat a nechat naplno projevit nikde jinde, než právě zde – na schůzi SVJ.

Účinkující: Zdeněk Mucha / Ján Sedal / Petr Kavan, Andrej Polák, Renata Prokopová, Hana Müllerová, Ondřej Bauer, Lenka Loubalová, Halka Třešňáková / Martina Sľuková, Petr Prokop, Ondřej Cihlář, David Dvořák, Zdeněk Pecha, Anna Kotlíková, Patrik Holubář, Václav Poul, Franta a Eda Prokopovi

Autor koncepce, scénáře a režie: Jiří Havelka

Vstupné: 420 / 350 Kč

Uvádíme v Restauraci U Pelikána (Mrštíkovo nám. 14)

Mapování kulturních a kreativních průmyslů v Olomouci je společným projektem Univerzity Palackého, statutárního města Olomouc a Olomouckého kraje. Na mapování se podílí tým složený ze zástupců univerzity, města a kreativních odvětví.