Čtenářská výzva 2022

Začátek: 3. 1. 2022 | 08:00

Konec: 30. 12. 2022 | 18:00

Kategorie: Místní akce

Místo: Knihovna města Olomouce, nám. Republiky 1, 771 66 Olomouc

Facebook: Knihovna města Olomouce, nám. Republiky 1, 771 66 Olomouc Web: Knihovna města Olomouce, nám. Republiky 1, 771 66 Olomouc

Milí čtenáři, již tradičně se začátkem nového roku vznikla i nová knižní výzva. Deset nových témat na Vás čeká na dospělém oddělení Knihovny města Olomouce, na našem Facebooku a na webových stránkách www.kmol.cz i s přiloženým dotazníkem k vyplnění. Neváhejte se zapojit a opět s námi sdílejte svoje knižní tipy. Po přečtení knihy, jež si zvolíte podle jednoho z témat, vyplňte přiložený dotazník, abychom si mohli ověřit váš správný výběr a skutečnost, že jste knihu opravdu přečetli. K hledání správných knih Vám může pomoct náš webový katalog nebo portály jako databazeknih.cz či knihovny.cz. Vybírat můžete jak z beletrie, tak z knih naučných či dětských. Každé splněné téma Vás přiblíží k výhře, kterou budou nejlepší čtenáři na konci roku odměněni. Vyplněné dotazníky můžete vhazovat do připravené schránky na dospělém oddělení nebo posílat na e-mail citarna@kmol.cz.

Těšíme se na Vaše příspěvky!

TÉMATA:
1. Kniha od Vašeho oblíbeného autora.
2. Kniha, která obsahuje téma rasismu.
3. Kniha, která se odehrává u moře.
4. Populárně naučná kniha pojednávající o tématu, které Vás zajímá.
5. Kniha kratší než 100 stran.
6. Kniha, o které se hovoří jako o „klasice“.
7. Kniha od australského spisovatele.
8. Kniha, v jejímž názvu není podstatné jméno.
9. Kniha vydaná v roce 2022.
10. Kniha odehrávající se v budoucnosti.

Mapování kulturních a kreativních průmyslů v Olomouci je společným projektem Univerzity Palackého, statutárního města Olomouc a Olomouckého kraje. Na mapování se podílí tým složený ze zástupců univerzity, města a kreativních odvětví.