URBAN VIBES: Lada Karasková

Začátek: 13. 8. 2022 | 17:00

Konec: 13. 8. 2022 | 19:00

Kategorie: Koncert

Místo: Telegraph Gallery, Atrium

Facebook: Telegraph Gallery, Atrium Web: Telegraph Gallery, Atrium

Sobotní večery patří hudební produkci. Open Air. Hudba. Léto! A právě v rámci letního návratu koncepce Urban Vibes přichází do Atria Telegraphu hudba různých stylů. Každý podvečer od června se bavte s našimi hudebními mágy. Ti vám budou servírovat své rytmy z klasických hudebních nástrojů i ze svých DJských setů. Nástroje si u nás zapojují a za mixem se vystřídají DJs, které znáte z klubů, open-airů a festivalů - místní i přespolní. To celé v Telegraph Atriu, kde je dostatek prostoru jak pro chill, tak pro tanec. Drinky a snacky zajišťuje Telegraph Cafe, které je vzdáleno dva až čtyři kroky od vystupujících hudebníků.

Lada Karasková je harfistka a kromě klasiky se zabývá i tradiční keltskou hudbou (irská, skotská, bretaňská...), což je podle ní velmi zajímavý žánr, který v našich končinách často nezazní. Zvláště ne v podání jejího nástroje, který je s kulturou keltských zemí úzce spjatý.

 

Mapování kulturních a kreativních průmyslů v Olomouci je společným projektem Univerzity Palackého, statutárního města Olomouc a Olomouckého kraje. Na mapování se podílí tým složený ze zástupců univerzity, města a kreativních odvětví.