URBAN VIBES: Peter Coom

Začátek: 27. 8. 2022 | 17:00

Konec: 27. 8. 2022 | 19:00

Kategorie: Párty

Místo: Telegraph Gallery, Atrium

Facebook: Telegraph Gallery, Atrium Web: Telegraph Gallery, Atrium

Sobotní večery patří hudební produkci. Open Air. Hudba. Léto! A právě v rámci letního návratu koncepce Urban Vibes přichází do Atria Telegraphu hudba různých stylů. Každý podvečer od června se bavte s našimi hudebními mágy. Ti vám budou servírovat své rytmy z klasických hudebních nástrojů i ze svých DJských setů. Nástroje si u nás zapojují a za mixem se vystřídají DJs, které znáte z klubů, open-airů a festivalů - místní i přespolní. To celé v Telegraph Atriu, kde je dostatek prostoru jak pro chill, tak pro tanec. Drinky a snacky zajišťuje Telegraph Cafe, které je vzdáleno dva až čtyři kroky od vystupujících hudebníků.

Nedávno oslavil 37 narozeniny a DJing dělá už 20 let. Hrál po boku mnoha světově známých DJs v klubu Bocca. V Telegraphu vystoupí po roční pauze a zahraje svůj Chill Deep House, Minimal techno, a další směsici různých stylů vše okolo 125bpm.Čekejte melodické a melancholické věci se spoustou vokálů, které jsou všem druhům posluchačů příjemné na poslech.

Mapování kulturních a kreativních průmyslů v Olomouci je společným projektem Univerzity Palackého, statutárního města Olomouc a Olomouckého kraje. Na mapování se podílí tým složený ze zástupců univerzity, města a kreativních odvětví.