Workshop na téma Projektový management

Začátek: 8. 10. 2022 | 09:00

Konec: 9. 10. 2022 | 16:00

Kategorie: Přednáška

Místo: Skautský institut v Olomouci, Dolní náměstí 38, Olomouc

Facebook: Skautský institut v Olomouci, Dolní náměstí 38, Olomouc Web: Skautský institut v Olomouci, Dolní náměstí 38, Olomouc

Máte skvělé nápady, ale nevíte, jak je proměnit v praxi? Přijďte na náš workshop o projektovém managementu, a my vám to ukážeme!

V sobotu a neděli 8. - 9. října 2022 Vás srdečně zveme na dvoudenní workshop na téma Projektový management. Součástí workshopu bude co je projektový management, nezbytné kompetence v projektovém managementu, způsob vytváření projektů, monitorování a hodnocení projektu, měření dopadu a zapojení místní komunity do realizace projektu.

Akce proběhne v čase 9:00 - 16:00 ve Skautském institutu v Olomouci (Dolní nám. 27/38, aula Bakchus, 2. patro). Drobné občerstvení zajištěno. Účast na workshopu je zdarma. Kapacita akce je 25 osob.

Přihlásit se můžete do naplnění kapacity přes https://bit.ly/workshopprojektovymanagement

Workshop je zaštítěný projektem Empowering rural youth organisations pod programem Erasmus+. Cesta rozvoje, z. s.

Mapování kulturních a kreativních průmyslů v Olomouci je společným projektem Univerzity Palackého, statutárního města Olomouc a Olomouckého kraje. Na mapování se podílí tým složený ze zástupců univerzity, města a kreativních odvětví.