Burza práce a vzdělání

Začátek: 13. 10. 2022 | 09:00

Konec: 13. 10. 2022 | 17:00

Kategorie: Místní akce

Místo: Výstaviště Flora, pavilon A

Facebook: Výstaviště Flora, pavilon A Web: Výstaviště Flora, pavilon A

Hledáte práci nebo přemýšlíte o tom, jaký obor mají studovat vaše děti?

Přijďte ve čtvrtek 13. října od 9 do 17 hodin na Výstaviště Flora v Olomouci na Burzu práce a vzdělání, přehlídku zaměstnavatelů a perspektivních škol. Vstup a poradenství zdarma! Na Burze práce a vzdělání nabídnou zaměstnání čtyři desítky nejvýznamnějších zaměstnavatelů Olomouckého kraje; 28 středních a vysokých škol zase představí svou vzdělávací nabídku.

Akce je určena zejména zájemcům o práci (vezměte si s sebou životopis), žákům posledních ročníků ZŠ a jejich rodičům, studentům SŠ a VŠ. Součástí akce poradenství k hledání zaměstnání, výběru studijních oborů, k rekvalifikacím a práci v zemích EU.

Bohatý doprovodný program – kvízy, dílny a soutěže pro žáky a studenty o hodnotné ceny (dron), praktické ukázky povolání a řemesel, 3D tiskárny, miniroboti, výstava vojenské a policejní techniky, ukázka výcviku policejních psů apod.

Více na www.burzapav.cz

Srdečně zvou pořadatelé: Krajská hospodářská komora Olomouckého kraje, Úřad práce ČR a Svaz průmyslu a dopravy ČR.

Mapování kulturních a kreativních průmyslů v Olomouci je společným projektem Univerzity Palackého, statutárního města Olomouc a Olomouckého kraje. Na mapování se podílí tým složený ze zástupců univerzity, města a kreativních odvětví.