Diskuze v rámci Dizajtrhu: Restart aneb Jak se rodí fungující byznys

Napsal Magdalena Petrakova dne .

Restart aneb Jak se rodí fungující byznys

sobota 11. 6. 2022, 15:00

Pevnost poznání (sál v přízemí)

V rámci Dizajnrhu proběhne v sobotu 11. června od 15:00 na Pevnosti poznání (sál v přízemí) diskuze Restart aneb Jak se rodí fungující byznys, kterou pořádá společně s Dizajntrhem Kreativní Olomouc a Inovační centrum Olomouckého kraje.

Na začátku stál nápad, který se přerodil ve fungující byznys. Jakou cestu ale musel člověk urazit, pokud začal podnikat v oblasti, ve které mu chyběly předchozí vzdělání a zkušenosti? Bylo chybějící (nejen) vysokoškolské vzdělání v oboru překážkou v rozjezdu projektu? Nebo to mělo i své výhody? O odvaze vrhnout se do neznáma, kariérních milnících, překvapivých aliancích a polehčujících okolnostech i překážkách budeme diskutovat s úspěšnými podnikateli*kami z Olomouckého kraje.

Moderátorka: Tereza Havlínková

Hosté: Kateřina Mestická (Knihařka), Pavla Nejezchleba, Adéla Švecová (Poketo), Renáta Jančo (Renáta Jančo Textile Design), Eliška Pecháčková (Elazolo)

Po skončení diskuze bude prostor pro neformální networking a možnost dozvědět se od zástupců Inovačního centra Olomouckého kraje také více o připravovaných kreativních voucherech. 

Událost probíhá ve spolupráci s Inovačním centrem Olomouckého kraje za podpory EU (Evropských strukturálních a investičních fondů, OP VVV) a MŠMT ČR.

Pořadatelé: Kreativní Olomouc, Dizajntrh, ICOK

Partneři: Statutární město Olomouc, Olomoucký kraj, Univerzita Palackého v Olomouci

 

facebooková událost

 

 

Mapování kulturních a kreativních průmyslů v Olomouci je společným projektem Univerzity Palackého, statutárního města Olomouc a Olomouckého kraje. Na mapování se podílí tým složený ze zástupců univerzity, města a kreativních odvětví.