Mastermind Kreativní Olomouc

Jarní MASTERMIND: Podnikání v kreativních odvětvích

Napsal Magdalena Petrakova dne .

Zveme vás na pravidelné facilitované setkávání kreativců v malé uzavřené skupině (safe space) na téma “podnikání v kreativních odvětvích”. Společně budeme sdílet výzvy, kterým ve svém podnikání čelíme, a podělíme se o tipy, know-how a řešení problémů. Konkrétní zaměření vyplyne z aktuálních potřeb účastníků. Mastermind je osvědčený formát používaný v různých kontextech, který je založený na brainstormingu, rychlé zpětné vazbě a vzájemné podpoře.

První – JARNÍ – série MASTERMIND roku 2024 zahrnuje pět setkání a bude probíhat vždy poslední středu v měsíci (s výjimkou prvního setkání, které vychází na předposlední středu v měsíci)

  • 20. března 2024 – ochutnávka
  • 24. dubna 2024
  • 29. května 2024
  • 26. června 2024
  • 31. července 2024
ČAS: 17:30–19:30
KDE: coworkingové centrum Vault42 – zasedací místnost Meet Down (Koželužská 945/31, 779 00 Olomouc)
KAPACITA: Max. 15 lidí. Budeme se potkávat ve stabilní skupině účastníků. To s sebou přináší řadu výhod – prohloubíme kontakty, vytvoříme bezpečný prostoru, získáme příležitost dlouhodobější a hlubší práce na řešení problémů a zrychlíme proces.
REGISTRAČNÍ POPLATEK: 300 Kč/setkání; možnost rovnou zakoupit zvýhodněný balíček na 5 setkání za 1 300 Kč.
V případě, že váháte, můžete využít první – březnové – setkání jako ochutnávku, zaplatit prozatím pouze účastnický poplatek 300 Kč za jedno setkání a po tomto prvním setkání se rozhodnout, příp. doplatit (1 200 Kč). 
 
FACILITÁTORKA: Dita Palaščáková

Dita Palaščáková je fundraiserka, konzultantka, koučka a lektorka v oblastech osobního, kariérního a organizačního rozvoje, řízení změn a leadershipu. Ve své práci se více než na analýzu problémů zaměřuje na hledání řešení, pracuje s hodnotami a klade důraz na odvahu ke konzistenci a autentičnosti – tedy na pilíře osobního i organizačního úspěchu.

JAK SE REGISTROVAT?

Pro závazné přihlášení vyplňte a odešlete tento formulář. Následně počkejte na potvrzení, které Vám zašleme e-mailem a kde Vás vyzveme k zaslání účastnického poplatku 300 Kč (event. 1 300 Kč) na účet spolku Kreativní Olomouc.

Číslo účtu: 2701784863 / 2010 (do poznámky uvedete svou e-mailovou adresu), a to nejpozději do pondělí 11. března 2024.

V případě dotazů pište na hruska.magdalena@gmail.com

Realizace je možná díky podpoře partnerů, kterým děkujeme: Vault 42, Breaking Point, Inovační centrum Olomouckého kraje, Statutární město Olomouc a Olomoucký kraj.
 
Mapování kulturních a kreativních průmyslů v Olomouci je společným projektem Univerzity Palackého, statutárního města Olomouc a Olomouckého kraje. Na mapování se podílí tým složený ze zástupců univerzity, města a kreativních odvětví.